Trwa ładowanie...

Problemy klientów banku BPH. Dostęp do kont jest utrudniony

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, od rana nie działa strona internetowa banku BPH. Klienci nie mogą korzystać ze swoich kont przez internet.

Share
Problemy klientów banku BPH. Dostęp do kont jest utrudniony
Źródło: Wirtualna Polska, Fot: Kamil Jakubczak
d41oakz

Od rana nie działała strona internetowa banku BPH. Klienci nie mogli korzystać ze swoich kont internetowych.

Około godziny 14.00 strona internetowa zaczęła działać. Wcześniej w biurze prasowym banku BPH nie udało się nam dowiedzieć niczego, bo nie wiedziano o awarii. Nie usłyszeliśmy również, czego dotyczy.

(fot. WP)
Źródło: (fot. WP)

- Chciałabym poinformować, że strona www Banku BPH jest niedostępna dziś od ok. godz. 8.30 (działa natomiast bankowość internetowa). Trwają prace mające na celu jak najszybsze przywrócenie dostępu do strony www - napisała w komunikacie rzecznik prasowa banku Aleksandra Kwiatkowska.

d41oakz

Klienci, by skorzystać z usług bankowości internetowej byli zmuszeni z pamięci wpisywać dokładny adres strony logowania do systemu. Po naszej publikacji, komunikat zawiera już bezpośredni link do strony logowania.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego już zainteresował się awarią. - Standardowo będziemy wyjaśniać sprawę z bankiem - powiedziała Marta Chmielewska-Racławska z KNF.

Kamil Jakubczak, Wirtualna Polska

d41oakz

Podziel się opinią

Share
d41oakz
d41oakz