Trwa ładowanie...
d3ol5bf
bank

Problemy w bankach. Sprawdź, czy twój planuje przerwę techniczną

Część banków zaplanowała przeprowadzenie w najbliższych dniach prac serwisowych. Oznaczają one utrudnienia dla klientów, którzy nie będą mogli wykonać niektórych operacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Część banków zaplanowała w najbliższych dniach przerwy techniczne
Część banków zaplanowała w najbliższych dniach przerwy techniczne (Shutterstock.com)
d3ol5bf

W nocy z soboty na niedzielę pewne ograniczenia dotkną klientów Banku Pocztowego. 30 grudnia od godziny 18:00 do niedzieli 31 grudnia do godziny 18:00 niedostępne będą usługi Pocztowy24, PocztowySMS, automatyczny teleservis IVR, wpłaty/wypłaty online. Jest to spowodowane procesem zamknięcia roku w Centralnym Systemie Bankowym.

Bez zmian działać będzie System Pocztowy24 Biznes i karty płatnicze.

Dłuższe ograniczenia czekają użytkowników modułu Makler (ING Bank Śląski) w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile. Prace techniczno-serwisowe rozpoczęły się w sobotę 30 grudnia o godzinie 6:00 i potrwają do późnych godzin wieczornych we wtorek 2 stycznia. Dopiero po tym terminie wskazane funkcje ponownie będą dostępne.

d3ol5bf

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia pewne ograniczenia dotkną klientów Credit Agricole (niedostępne będą serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR, płatności internetowe Przelew Online), Idea Bank (niedostępna będzie bankowość elektroniczna; "Transakcje kartowe będą wykonywane zgodnie z saldem z godziny 16:00 z niedzieli"), Euro Bank (nie będzie możliwe wykonanie operacji wpłaty i wypłaty z rachunku czy sprawdzenia stanu konta; mogą wystąpić utrudnienia w dokonywaniu płatności w punktach usługowo-handlowych i wypłat w bankomatach kartami debetowymi), Nest Bank ( mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do konta) i Toyota Bank (problemy z infolinia).

W Alior Bank Prace serwisowe będą przeprowadzane w nocy 2 stycznia od godziny 22:00 do godziny 5:00 w środę 3 stycznia. Klienci nie będą mogli korzystać z nowego systemu bankowości internetowej.

Zobacz też:
*Bankowość w kieszeni. Polacy coraz więcej operacji wykonują na smartfonie *

Od piątku 29 grudnia od godziny 17:05 do środy 3 stycznia do godziny 7:00 trwa przerwa techniczna w dostępie do serwisu Pekao24Makler. Od wtorku 2 stycznia od godziny 22:00 do środy 3 stycznia do godziny 2:45 nastąpi przerwa techniczna w dostępie do serwisów Pekao24, usług maklerskich, serwisów Xelion i serwisu kart prepaid.

Przypomnijmy, że we wtorek (2 stycznia) nie ma sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

d3ol5bf

Podziel się opinią

Share
d3ol5bf
d3ol5bf