Trwa ładowanie...
d4m0xcc
pogoda

Prognoza IMiGW od 18 do 20 grudnia (komunikat)

...
Share
d4m0xcc

18.12. Warszawa - Biuro Prasowe IMiGW informuje:

Prognoza pogody dla Polski na okres od 18 do 20.12.2009 r.

Sytuacja bieżąca w kraju:

d4m0xcc

Pochmurno, tylko lokalnie większe przejaśnienia. W całym kraju okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -13 do -9 st., jedynie na Wybrzeżu od -9 do -6 st., w regionach górskich od -14 do -11 st. Wiatr wschodni, słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu Wschodnim początkowo dość silny i porywisty, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Prognoza pogody:

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, zwłaszcza w pierwszej części nocy. Miejscami słabe opady śniegu. Lokalnie mogą utworzyć się mgły osadzające szadź. Temperatura minimalna od -17 do -12 st., jedynie na Wybrzeżu od -12 do -9 st., w kotlinach górskich od -20 do -15 st. Wiatr z kierunków wschodnich, słaby.

Sobota 19.12.2009

d4m0xcc

Prognoza pogody:

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -13 st. w centrum i na wschodzie do 8 st. na Pomorzu Zachodnim i -7 st. na Wybrzeżu. W kotlinach górskich około -14 st. Wiatr na ogół słaby, zmienny.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na zachodzie kraju. Na wschodzie i południu oraz na Wybrzeżu okresami opady śniegu, lokalnie na północy i zachodzie mgły osadzające szadź. Temperatura minimalna od -20 st. na północnym wschodzie i w kotlinach górskich do 12 st. w Małopolsce i na Wybrzeżu. Wiatr na ogół słaby, zmienny.

Niedziela 20.12.2009

d4m0xcc

Prognoza pogody:

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na Wybrzeżu i Pomorzu. Miejscami na wschodzie i północy opady śniegu. Temperatura maksymalna od -13 st. na północnym wschodzie i Podkarpaciu do 8 st. na Wybrzeżu i Pomorzu Zachodnim. Wiatr na ogół słaby, południowo-zachodni.


Dzisiejszej nocy najniższa temperatura minimalna wyniosła -17,4 st. w Jeleniej Górze i -17 st. w Rzeszowie.

Więcej informacji pogodowych: www.pogodynka.pl.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d4m0xcc

Podziel się opinią

Share
d4m0xcc
d4m0xcc