Trwa ładowanie...
d2cwctp

Prospekt Sescom w zw. z przejściem na GPW z NewConnect trafił do KNF

Warszawa, 09.08.2016 (ISBnews) - Sescom złożył do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego, podała spółka.

Share
d2cwctp

"Prospekt emisyjny został sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie akcji serii B, serii C, oraz serii D do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych" - czytamy w komunikacie.

Na początku roku akcjonariusze Sescom zgodzili się na przygotowanie do przejścia na główny rynek GPW z NewConnect. Wejście na duży parkiet miało umożliwić dalszą ekspansję globalną oraz umocnienie pozycji firmy poprzez inwestycje w badania i rozwój, kapitał ludzki i nowe technologie. Firma nie wykluczała też możliwości akwizycji firm, podawano wówczas.

Grupa Sescom dostarcza kompleksowe usługi techniczne dla klientów sieciowych i wielkopowierzchniowych - przedstawicieli handlu detalicznego (m.in. Douglas, LPP, Kappahl, Ordipol, Rossman, Piotr i Paweł)
, bankowości i ubezpieczeń (m.in. Eurobank) i telekomunikacji.

Sescom S.A. jest właścicielem Grupy Sescom, czyli wszystkich spółek zagranicznych Sescom (Sescom GmbH, Sescom Technischer Support GmbH, Sescom Czech Republic s.r.o., Sescom Műszaki Szerviz Kft.) oraz Sestore Sp. z o.o. i SDC Sp. z o.o.

(ISBnews)

d2cwctp

Podziel się opinią

Share
d2cwctp
d2cwctp