Trwa ładowanie...
d3k77sp

Protector FIZAN złożył do UOKiK wniosek ws. przejęcia GP Investment

Warszawa, 27.07.2015 (ISBnews) - Protector Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na przejęcie kontroli nad GP Investment, podał Urząd.

Share
d3k77sp

Wniosek wpłynął 23 lipca br., sprawa jest w toku, podano na stronie UOKiK.

"Planowana koncentracja polega na przejęciu przez Protector Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych z siedzibą we Wrocławiu bezpośredniej trwałej kontroli nad GP Investment sp. z o.o. z siedzibą w Bolszewie oraz w konsekwencji pośredniej kontroli nad CE Investment SCSp z siedzibą w Luksemburgu" - czytamy w komunikacie.

Protector Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych z siedzibą we Wrocławiu jest instytucją finansową, której wyłącznym przedmiotem działalności jest lokowanie środków pieniężnych zebranych w drodze niepublicznego proponowania nabycia certyfikatów inwestycyjnych w papiery wartościowe oraz inne prawa majątkowe określone w statucie w celu ich odsprzedaży w całości lub w części.

GP Investment sp. z o.o. prowadzi działalność na rynku zarządzania jednostkami gospodarczymi, zajmując się nabywaniem udziałów w spółkach i zarządzaniem nimi oraz uczestniczeniem w zarządzaniu i kontrolowaniu spółek.

(ISBnews)

d3k77sp

Podziel się opinią

Share
d3k77sp
d3k77sp