Trwa ładowanie...
d3zaqjx
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
provident

Provident sprawdził ile wydamy w święta majowe. Ciekawe dane

W maju wydajemy zwykle więcej niż w pozostałych miesiącach - tak wynika z badania firmy Provident.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(WP.PL, Fot: flickr/CC BY-SA 2.0/ Guy Sie)
d3zaqjx

Maj to miesiąc, w którym szczególnie musimy uważać na nasze portfele. Okazuje się, że w tym miesiącu wydajemy zwykle więcej niż w innych - takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy pożyczkowej Provident.

Już początek miesiąca może być wyzwaniem. Dwa święta, jakie rozpoczynają miesiąc, mogą nas kosztować 190 zł. Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że mieszkańcy wsi deklarują, że wydadzą więcej niż mieszkańcy dużych miast. Wymieniają sumę 207 zł.

Nieco skromniej niż na majowy weekend planowane są wydatki na Dzień Matki. Średnio jest to prawie 80 zł.

Na prezenty dla mam więcej planują wydać panowie - 86 zł, niż panie, które deklarują, że będzie to 75 zł.

d3zaqjx

Podziel się opinią

Share

d3zaqjx

d3zaqjx