ycipk-3jfzxf

Przerwy techniczne w 6 bankach. Lepiej przygotować gotówkę

W najbliższy weekend zaplanowano przerwy techniczne w 6 bankach. Klienci mogą mieć problemy z dostępem do bankomatów czy kart kredytowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
6 banków planuje w weekend przerwy techniczne.
6 banków planuje w weekend przerwy techniczne. (Fotolia)
ycipk-3jfzxf

BNP Paribas

Przerwę techniczną zaplanowano na sobotę. Potrwa od północy do godz. 11.30. W tym czasie nie będzie działał system bankowości internetowej.

ING Bank Śląski

ycipk-3jfzxf

Prace techniczne rozpoczną się w sobotę o godz. 8 i potrwają do godz. 18. W czasie przerwy niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Idea Bank

Przerwa techniczna w Idea Banku rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do 6 rano w sobotę. Na czas przerwy klienci stracą dostęp do bankowości internetowej Idea Cloud.

Oglądaj też: Jakich inwestycji nie sfinansuje BNP Paribas? Prezes odpowiada

ycipk-3jfzxf

"W trakcie prac mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w działaniu kart płatniczych" - poinformował bank w komunikacie.

Getin Noble Bank

Prace konserwacyjne rozpoczną się w piątek o godz. 23 i potrwają do godz. 10 następnego dnia. W czasie przerwy zablokowany zostanie dostęp do bankowości elektronicznej.

ycipk-3jfzxf

Lion's Bank

Przerwa rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do godz. 6 w sobotę. W tym czasie nie będą działać internetowe serwisy transakcyjne.

"W trakcie prac mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w działaniu kart płatniczych" - czytamy w komunikacie banku.

Nest Bank

ycipk-3jfzxf

Bank zaplanował przerwę techniczną na noc z soboty na niedzielę. Prace rozpoczną się o północy i potrwają do 7 rano. W czasie przerwy wystąpią utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. Nie będzie także możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz doładowania telefonu komórkowego.

"Nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa" - poinformował bank w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
ycipk-3jfzxf
ycipk-3jfzxf