Trwa ładowanie...

Rozpoczął się weekend. Szykuj się na utrudnienia w bankach

W sobotę i niedzielę banki często serwisują swój sprzęt. Dla klientów oznacza to utrudnienia. Nie inaczej będzie w pierwszy weekend grudnia. Sprawdź, co ma w planach twój bank.

Rozpoczął się weekend. Szykuj się na utrudnienia w bankachŹródło: Fotolia
dr5iryz
dr5iryz

Bank Pocztowy przewiduje prace przez równo 24 godziny - od 18.00 w sobotę do 18.00 w niedzielę. Przez modernizację klienci nie będą mieli dostępu do bankowości internetowej, usługi PocztowySMS oraz automatycznego teleserwisu IVR. Infolinia będzie działać w trybie informacyjnym. Bank zapewnia, że jego karty płatnicze będą działały bez zmian.

W tym czasie problemy - m.in. z bankowością internetową - będą mieli klienci EnveloBanku.

dr5iryz

W Banku BPS od 16.30 w piątek do 14.00 w sobotę nie będzie można realizować zagranicznych zleceń.

Zobzacz też: Konta bankowe "z bonusem"

Przez cztery godziny z soboty na niedzielę (od 23.00 do 3.00) klienci Idea Banku i Lion's Banku nie będą mogli korzystać z bankowości elektronicznej.

O planowanych pracach serwisowych informuje Alior Bank. Klienci musza liczyć się z przerwami w dostępie do starego i nowego systemu bankowości internetowej a także do kantoru walutowego.

Przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej w Banku Zachodnim WBK rozpocznie się w poniedziałek o 3.00 na ranem i potrwa do 5.00. Od 2.00 do 6.00 nie działać będą bankomaty i wpłatomaty.

dr5iryz

Od 23.00 w piątek do 8.00 w sobotę prace serwisowe przeprowadzi T-Mobile Usługi Bankowe, co ograniczy dostęp do bankowości elektronicznej.

Z kolei klienci ING Banku Śląskiego od północy do 5.00 w poniedziałek nie będą mogli skorzystać z wpłatomatów, aplikacji Moje ING mobile, systemu ING Business (i jego mobilnej wersji), systemu ING CardsOnLine, płatności BLIK i Mastercard w telefonie, systemu Express Elixir. Bank radzi, by w miarę potrzeby skorzystać w tym czasie z bankowości przez przeglądarkę internetową w telefonie.
- Płatności w miarę możliwości wykonaj wcześniej lub zapłać kartą do konta - przypomina bank.

dr5iryz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr5iryz