Trwa ładowanie...

Przerwy techniczne w trzech bankach. W ten weekend możesz nie zrobić przelewu

Trzy duże banki - Santander, Alior Bank i ING - zaplanowały na ten weekend prace serwisowe, które w znacznym stopniu mogą utrudnić korzystanie z ich usług. Klienci mogą m.in. natrafić na problemy z przelewami i wypłatą gotówki.

Przerwy techniczne w trzech bankach. W ten weekend możesz nie zrobić przelewu
d4dlquz
d4dlquz

Już od godziny 8:00 do 18:00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej ING oraz aplikacja banku ING Makler Mobile. Prace serwisowe w różnych segmentach serwisu internetowego mają potrwać przez cały weekend.

Banki podnoszą opłaty. "Nie ignorujmy listów i maili, to ważne"

Ponadto w nocy z niedzieli (9 sierpnia) na poniedziałek (10 sierpnia) od godziny 0:00 do 1:00 klienci banku mogą spotkać się z problemami podczas płatności kartami w systemie bankowości internetowej.

d4dlquz

Przerwa techniczna nie ominie także Alior Banku, w którym już od piątku,7 sierpnia od godziny 23:00 do niedzieli, 8 sierpnia do godziny 07:00 korzystanie z systemów bankowości internetowej może być utrudnione.

Jak z kolei informuje Santander Bank Polska, bank przeprowadzi prace serwisowe w nocy z soboty (8 sierpnia) na niedzielę (9 sierpnia), które potrwają w dwóch przedziałach czasowych: od 0:00 do 1:00 i od 1:00 do 3:00.

Tym samym między północą a godziną 1:00 klienci Santandera nie skorzystają z bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, nie zapłacą także kartą płatniczą ani BLIKIEM. To samo tyczy się wypłacania gotówki z bankomatu, przelewów natychmiastowych i zakupów przy pomocy usługi Przelew24.

d4dlquz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dlquz