Trwa ładowanie...
d8f2qjb

Przychody CDRL w polskich sklepach wzrosły o 9% r/r do 11,3 mln zł w kwietniu

Warszawa, 06.05.2016 (ISBnews) - Przychody CDRL - właściciela marki Cocodrillo - ze sprzedaży w polskich sklepach wzrosły w kwietniu o 9% r/r i wyniosły 11,3 mln zł, podała spółka. Narastająco po pierwszych czterech miesiącach roku przychody wyniosły 39,1 mln zł (wzrost również o 9% r/r).

Share
d8f2qjb

Przychody ze sprzedaży towarów w kanale e-commerce w Polsce wyniosły w kwietniu 1,75 mln zł, co oznacza wzrost o 81% r/r. W trakcie czterech miesięcy tego roku wyniosła ona 3,73 mln zł, czyli o 105% więcej r/r.

"Stabilne tempo wzrostu, które notujemy, jest zgodne z naszymi założeniami. Jak zwykle najbardziej cieszy bardzo dynamiczny wzrost naszego biznesu internetowego" - skomentował wiceprezes Tomasz Przybyła, cytowany w komunikacie.

Marka Coccodrillo jest znana na czterech kontynentach, w tym m.in. w takich krajach jak Chiny, Brazylia, czy Arabia Saudyjska. Na koniec zeszłego roku sieć handlowa spółki liczyła 361 sklepów w krajach Unii Europejskiej i 86 placówek poza nią.

CDRL jest dystrybutorem odzieży dziecięcej sprzedawanej pod marką własną Coccodrillo. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w październiku 2014 r.

(ISBnews)

d8f2qjb

Podziel się opinią

Share
d8f2qjb
d8f2qjb