Trwa ładowanie...
d19aiwg

Przynieś własny kubek i kup kawę taniej - nowa oferta Lotos

Ekologiczne trendy przybierają na sile. Spółka Lotos Paliwa dołączyła do akcji Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, które walczy o zmniejszenie ilości plastikowych odpadów. Z kampanią pod hasłem "Z własnym kubkiem" Lotos ruszył od początku października.
Share
Teraz na stacjach Lotos kawę kupimy taniej - o ile weźmiemy własne naczynie.
Teraz na stacjach Lotos kawę kupimy taniej - o ile weźmiemy własne naczynie.Źródło: Materiały prasowe, Fot: Lotos
d19aiwg

Styl życia w duchu zero waste (chodz o produkowanie mniejszej ilości odpadów) staje się coraz bardziej popularny, co dostrzegają kolejne firmy i lokale.

Nikogo już nie dziwi, że kawiarnie oferują tańszą kawę, jeżeli przyniesiemy własny kubek. Jednak na stacjach benzynowych jest to wciąż nowość.

Spółka Lotos Paliwa dołączając do akcji Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste uruchomiła już proekologiczną akcję "Z własnym kubkiem".

d19aiwg

Zobacz też: Czy da się odróżnić kotlet mięsny od wegetariańskiego? Sprawdziliśmy

Od początku października każdy klient, który będzie chciał kupić w Cafe Punkt (punkt kawowy na stacjach Lotos) małą lub dużą kawę, herbatę, espresso lub napój czekoladowy i użyje własnego naczynia, może liczyć na zniżkę w wysokości 1 zł.

- Odpowiedzialność za środowisko naturalne to nasz obowiązek, dlatego chętnie angażujemy się w różnego rodzaju działania proekologiczne. Inicjatywa "Z własnym kubkiem" to także aktywny dialog z naszymi klientami, którzy będą mieli okazję przekonać się, że ekologia po prostu się opłaca - tak na temat akcji mówił Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu Lotos Paliwa ds. handlu.

d19aiwg

- Proponowana przez nas zniżka za zakup napoju do własnego kubka to nagroda i zachęta to tego, by żyć świadomie. Mamy nadzieję, że więcej polskich firm także przyłączy się do akcji - dodał.

Też mamy taką nadzieję i czekamy z niecierpliwością na kolejne propozycje ekologicznych rozwiązań od stacji benzynowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19aiwg

Podziel się opinią

Share
d19aiwg
d19aiwg