Trwa ładowanie...

Ranking kredytów gotówkowych - sierpień 2019

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy cieszący się coraz większą popularnością. Banki na każdym kroku kuszą klientów ofertami. Z tego powodu znalezienie korzystnego kredytu, okazuje się wyzwaniem. Sprawdziliśmy, które banki oferują najkorzystniejsze warunki kredytu w sierpniu.

Ranking kredytów gotówkowych - sierpień 2019Źródło: Fotolia, fot: fotolia
d4lu2uq

Kredyt gotówkowy stał się popularnym produktem finansowym nie tylko za sprawą minimalnej ilości formalności, jakie wiążą się z jego zaciągnięciem. Wiele osób decyduje się na taką formę finansowania, ponieważ dzięki uzyskanym środkom pieniężnym można zrealizować dowolny cel.

Samo wnioskowanie o kredyt gotówkowy przebiega w prosty i szybki sposób. Jednak znalezienie odpowiedniej oferty nie zawsze okazuje się łatwe. Na szczęście narzędzie, jakim jest ranking kredytów gotówkowych, ułatwia wybór najlepszego kredytu.

Żeby móc porównać oferty banków, warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry kredytu, jakimi są RRSO, oprocentowanie, prowizja oraz kwota do spłaty. Postanowiliśmy sprawdzić, które instytucje bankowe w sierpniu oferują tanie kredyty gotówkowe z atrakcyjnymi RRSO, a także ko-rzystnymi warunkami.

d4lu2uq

I miejsce – Kredyt gotówkowy Citi Handlowy

Ofertę banku Citi Handlowy wybrało ok. 52 tys. osób. Biorąc kredyt gotówkowy na kwotę 50 tys. zł. na 84 miesiące, zapłacisz miesięczną ratę w wysokości 774 zł. Ponadto, aby wnioskować o kredyt w Citi Handlowy, nie musisz pojawiać się osobiście w placówce banku. Dzięki możliwości, jaką jest kredyt gotówkowy online, w szybki i łatwy sposób wypełnisz wniosek przez internet.

Proces wnioskowania online jest prosty. Wybierając ofertę kredytu, masz dwie możliwości. Możesz samodzielnie wypełnić formularz, podając swoje dane osobowe oraz te związane z Twoimi mie-sięcznymi dochodami, historią spłat i innymi zobowiązaniami.

Po wypełnieniu prostego formularza otrzymasz wstępną ofertę od banku. Jeżeli proponowany przez bank kredyt będzie dla Ciebie odpowiedni, kolejnym etapem będzie weryfikacja Twojej toż-samości. W związku z tym będziesz musiał także przesłać do banku wymagane do wzięcia kredytu dokument. W ostatnim etapie kredytodawca przekaże Ci dokumenty, z którymi będziesz musiał się zapoznać i zatwierdzić w celu zaciągnięcia zobowiązania.

Jeżeli nie chcesz przechodzić przez proces wnioskowania online i lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie rozmowa telefoniczna z konsultantem banku, to także możesz skorzystać z tej opcji. Tego typu połączenie jest całkowicie bezpłatne. Doradca pomoże Ci z pewnością wybrać korzystną dla Ciebie ofertę i podpowie, jak wnioskować o kredyt.

d4lu2uq

Bank Citi Handlowy jako jeden z niewielu udziela kredytu na tak długi okres oraz wysokie kwoty. Oferta, dzięki której instytucja bankowa zajmuje pierwszą pozycję w sierpniowym rankingu to Po-życzka Gotówkowa. O jej atrakcyjności więcej powiedzą Ci przedstawione w zestawieniu parametry. Mianowice oprocentowanie kredytu wynosi 5,99 proc., RRSO 8,19 proc., a prowizja 6 proc.

II miejsce Santander Bank Polska

Na drugim miejscu w sierpniowym zestawieniu tanich kredytów gotówkowych, znalazł się Santan-der Bank Polska. W tym przypadku biorąc kredyt na 50 tys. zł., Twoja miesięczna rata będzie wynosiła 826 zł. Podobnie jak u zwycięzcy sierpniowego rankingu, wniosek o kredyt możesz złożyć online, jednak w tym przypadku konsultant sam zadzwoni do Ciebie z ofertą i zapyta o kilka kwestii nie-zbędnych do wypełnienia wniosku.

Kolejne etapy w zaciągnięciu kredytu gotówkowego przeprowadzane są w wybranej placówce ban-ku. Plusem jest, że podczas rozmowy telefonicznej, konsultant może umówić Ci wizytę w wybranej instytucji w dniu oraz godzinie, które będą Ci odpowiadać.

Czym wyróżniają się parametry w ofercie kredytu gotówkowego Santander Bank Polska? Oprocentowanie kredytu wynosi 7,99 proc. RRSO 10,41 proc., natomiast prowizja równa jest 5,99 proc.

d4lu2uq

III miejsce BNP Paribas

Trzecie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych na sierpień, zajął bank BNP Paribas. Podobnie jak w przypadku Citi Handlowy i Santander Bank Polska, kwota kredytu wynosi 50 tys. zł. na okres 84 miesięcy.

Miesięczna rata kredytu gotówkowego w BNP Paribas wynosi 829 zł. Nie jest to znacząco duża róż-nica niż w ofercie Santander Bank Polska, ale oprocentowanie kredytu jest równe 6,99 proc. Pozostałe parametry, czyli RRSO wynosi 10,78 proc., a prowizja 9,90 proc.

Niestety podobnie jak w przypadku Santander Polska, bank BNP Paribas nie udziela kredytu gotówkowego online. Jedynie wniosek o kredyt możesz złożyć przez internet, a podpisanie dokumentów i kolejne etapy procesu, odbywają się w oddziale banku.

Korzystając z rankingu kredytów gotówkowych, możesz sprawdzić także, jak na tle najlepszych ofert wypadły inne banki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lu2uq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lu2uq