Trwa ładowanie...
d2cl61a
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
lotos

Ręczne myjnie śmielej wkroczą na stacje Lotosu

Sieć stacji paliw należąca do gdańskiej grupy Lotos zamierza uruchamiać coraz więcej ręcznych myjni samoobsługowych. Do końca roku ich liczba ma wzrosnąć do około 30 - informuje Lotos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ręczne myjnie śmielej wkroczą na stacje Lotosu
(Eastnews, Fot: Swiderski/REPORTER)
d2cl61a

Na razie przy stacjach Lotosu działają głównie myjnie automatyczne, których jest już niemal 90.

Jeśli plany Lotosu zostaną zrealizowane, to myjnie ręczne na koniec tego roku będą stanowiły jedną czwartą myjni w sieci paliwowej grupy.

- Oprócz prowadzenia nowych inwestycji, sukcesywnie wymieniamy starsze urządzenia. Średni wiek myjni to nieco ponad 5 lat - informuje Adam Augustyniak, menadżer ze spółki Lotos Paliwa.

Na koniec ubiegłego roku sieć stacji Lotos zwiększyła się do 476 obiektów, dzięki czemu zajmuje ona trzecie miejsce wśród paliwowych sieci w Polsce po PKN Orlen i BP.

Zarabiaj teraz na opcjach binarnych! Sprawdź tutaj! >>

d2cl61a

Podziel się opinią

Share
d2cl61a
d2cl61a