Trwa ładowanie...

Rekordowe oszczędności Polaków. Na lokacie wreszcie można dobrze zarobić

Klienci, którzy otworzą do końca kwietnia konto oszczędnościowe, mogą zarobić 3 proc. w skali roku. To nowa propozycja Banku Pekao S.A. i jedna z najlepszych ofert na rynku.

Rekordowe oszczędności Polaków. Na lokacie wreszcie można dobrze zarobićŹródło: Fotolia
d46c3p8
d46c3p8

Zarabiamy coraz więcej i oszczędzamy coraz więcej. W 2018 roku depozytów od gospodarstw domowych zgromadzonych w polskich bankach było o +9,6 proc. więcej, co jest wynikiem ponad dwukrotnie lepszym niż rok wcześniej.

Bank Pekao S.A. zakłada, że w kolejnych latach dynamika przyrostu oszczędności gospodarstw domowych będzie kontynuowana na poziomie zbliżonym do +8 proc. rocznie. By nas do tego zachęcić, jeden z największych polskich banków przygotował ciekawą promocję.

- Dajemy na koncie oszczędnościowym bardzo atrakcyjne 3 proc. w skali roku aż na 6 miesięcy nawet do 100 000 zł. Ta wyjątkowa oferta na tle innych banków to świetna okazja, aby poznać sztukę oszczędzania. Dodatkowo tylko teraz po otwarciu konta osobistego rozdajemy bonusy w wysokości 100 zł. Nasze Konto Przekorzystne może być prowadzone wraz z kartą i bankomatami za granicą bezpłatnie przy spełnieniu bardzo prostych warunków – podkreśla Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej.

Nowe darmowe konta od Pekao S.A.

Czym jest Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium, Konto Oszczędnościowe i Konto Oszczędnościowe Premium?
To nowa oferta rachunków wdrożonych w roku 2018 i dedykowana dla klientów indywidualnych.

d46c3p8

Konta Oszczędnościowe oprócz swojego atrakcyjnego oprocentowania wyróżniają się też na tle konkurencji nielimitowanym dostępem do bezpłatnych przelewów przez aplikację mobilną PeoPay. Poza tym Konto Przekorzystne może być prowadzone bez opłat (w szczególności brak miesięcznej opłaty za rachunek i za kartę debetową) w przypadku dokonywania w okresach miesięcznych regularnych wpływów zaledwie 500 zł oraz realizacji przynajmniej jednej transakcji kartą lub aplikacją PeoPay.

Konto Świat Premium jest prowadzone bezpłatne w przypadku posiadania przez klienta w Banku łącznych oszczędności min. 200 tys zł.
Klient posiadający Konto Przekorzystne czy Konto Świat Premium, otrzymuje do dyspozycji kartę wielowalutową, dzięki której ma dostęp nie tylko do środków zdeponowanych na rachunku zlotowym, ale również do środków na rachunkach walutowych oraz możliwość realizacji wypłat i dowolnych płatności za granicą bez przewalutowania.

Jak otrzymać 3 proc. na koncie oszczędnościowym?

Z nowych promocji mogą skorzystać nowi oraz obecni klienci banku, których średnie miesięczne saldo oszczędności w Banku Pekao S.A. w drugiej połowie 2018 r. było mniejsze niż 50 zł.

Bonus za konto osobiste zostanie wypłacony już na podstawie 1 wpłaty min. 500 zł i wykonania tylko 1 transakcji kartą lub aplikacją mobilną PeoPay.

Bank oferuje 3 proc. w skali roku przez 180 dni odpowiednio do 30 000 zł Koncie Oszczędnościowym lub do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Premium.

d46c3p8

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46c3p8