Trwa ładowanie...
d1ujtbq

RN ABC Data pozytywnie zaopiniowała projekt zbycia marketingowej części przedsiębiorstwa

24.11. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza ABC Data pozytywnie zaopiniowała projekt zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa zajmującej się marketingiem i zarządzaniem znakami...

Share
d1ujtbq

24.11. Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza ABC Data pozytywnie zaopiniowała projekt zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa zajmującej się marketingiem i zarządzaniem znakami towarowymi spółki i wniesienie jej do spółki zależnej - poinformowała ABC Data w komunikacie.

"Rada Nadzorcza podjęła uchwałę, w której postanowiła wyrazić zgodę na zbycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa ABC Data stanowiącej organizacyjnie i finansowo wyodrębniony zespół składników materialnych i niematerialnych przeznaczony do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie zarządzania znakami towarowymi ABC Data oraz prowadzenia działalności marketingowej" - napisano w raporcie.

Ponadto spółka poinformowała, że RN pozytywnie odnosi się do projektu uchwały na NWZA zakładającej skup akcji własnych spółki w celu dalszej odsprzedaży, w tym w procesach przejęcia i akwizycji.

Wniesienie działalności marketingowej z ABC Data do spółki zależnej oraz plan skupu akcji własnych jest przedmiotem uchwały zgłoszonej na NWZA zwołane na 25 listopada.(PAP)

kam/ jtt/

d1ujtbq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ujtbq
d1ujtbq