Trwa ładowanie...
d3wdrxo

RN PGE czeka na zgłoszenia kandydatów na trzech wiceprezesów do 17 lutego

Warszawa, 02.02.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) ogłosiła konkurs na stanowiska wiceprezesa spółki ds. finansowych, wiceprezesa ds. korporacyjnych i wiceprezesa ds. rozwoju, podała spółka.

Share
d3wdrxo

"Pisemne zgłoszenie kandydatów na stanowiska w zarządzie należy składać w siedzibie spółki [...]. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 17 lutego 2016 r. o godz.15:00" - czytamy w ogłoszeniu.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami dopuszczonymi do dalszego postępowania kwalifikacyjnego odbędą się w dniach 22-26 lutego 2016 r., a dodatkowe rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami mogą się odbyć w dniach 29 lutego - 4 marca 2016 r., podano także.

Pod koniec stycznia rada nadzorcza PGE odwołała ze składu zarządu spółki wiceprezesa ds. korporacyjnych Jacka Drozda i wiceprezesa ds. rozwoju Dariusza Marca. Jednocześnie delegowała członka RN Marka Pastuszkę do pełnienia funkcji wiceprezesa ds. korporacyjnych na trzy miesiące.

Grupa kapitałowa PGE jest liderem sektora z ok. 40-proc. udziałem w rynku wytwarzania konwencjonalnego, 30-proc. w sprzedaży dla klientów końcowych (5,2 mln odbiorców indywidualnych i biznesowych) oraz ok. 12-proc. w OZE. Spółka jest notowana na GPW od 2009 r.

(ISBnews)

d3wdrxo

Podziel się opinią

Share
d3wdrxo
d3wdrxo