Trwa ładowanie...
d2f8n5s

Robyg ma kolejne pozwolenie na budowę w ramach Lawendowych Wzgórz

Warszawa, 27.07.2015 (ISBnews) - Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę obiektów C15/2 oraz C16 w ramach inwestycji Lawendowe Wzgórza w Gdańsku. W ramach tego etapu inwestycji powstanie 137 lokali, które zostały wprowadzone do sprzedaży, podała spółka.

Share
d2f8n5s

Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne wraz z infrastrukturą, zaznaczono w komunikacie.

"Osiedle Lawendowe Wzgórza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, przede wszystkim dzięki atrakcyjnej relacji ceny do jakości, kompleksowemu projektowaniu przestrzeni, korzystnej lokalizacji i rozwiniętej infrastrukturze lokalnej. Uzyskanie pozwolenia na budowę kolejnych obiektów w ramach gdańskiego osiedla świadczy o sprawnym zarządzaniu prowadzonymi inwestycjami i dynamicznym rozwoju grupy, która regularnie uzyskuje pozwolenia na budowę i użytkowanie nowych lokali, utrzymując tym samym płynność prowadzenia działalności deweloperskiej" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Robyg Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

"Powstały w wyniku otrzymania kolejnych pozwoleń na budowę wzrost potencjału sprzedażowego grupy z pewnością przyczyni się do realizacji celu, jakim jest osiąganie przez spółkę kontraktacji na poziomie nawet 2200 lokali w 2015 przy zachowaniu obecnych tendencji rynkowych"- dodał Kazanelson.

d2f8n5s

W ciągu ostatnich 12 miesięcy grupa nabyła w Warszawie i Gdańsku 8 terenów inwestycyjnych za łączną kwotę ok. 152,6 mln zł.

Na koniec marca 2015 roku Grupa Robyg miała ok. 3 tys. lokali w trakcie budowy, a dodatkowo w ofercie ok. 600, których budowa jeszcze nie została rozpoczęta.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

(ISBnews)

d2f8n5s

Podziel się opinią

Share
d2f8n5s
d2f8n5s