Trwa ładowanie...
d25yejc

Robyg wprowadził do sprzedaży 76 lokali w II etapie inwestycji Green Mokotów

Warszawa, 17.02.2016 (ISBnews) - Robyg wprowadził do oferty 76 mieszkań w ramach II etapu inwestycji Green Mokotów w Warszawie, poinformowała spółka.

Share
d25yejc

"Grupa Robyg właśnie rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach II etapu Green Mokotów. W nowej fazie projektu - zlokalizowanego w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Lubaszki - dostępnych jest 76 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 123 m2 oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu" - czytamy w komunikacie.

Siedmioetapowe osiedle Green Mokotów będzie docelowo składać się z około 900 mieszkań oraz licznych lokali usługowych na parterach budynków. Rozpoczęcie budowy II fazy Green Mokotów planowane jest na III kwartał 2016 r., natomiast zakończenie realizacji inwestycji na IV kwartał 2017 r.

"Green Mokotów jest dla Grupy Robyg prestiżowym projektem w Warszawie. Przy projektowaniu osiedla przyświecała nam idea, by było to dogodne i komfortowe miejsce do mieszkania. Stąd aż 64% powierzchni inwestycji zajmą tereny zielone i rekreacyjne" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej spółki Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. W 2014 r. spółka miała 409,32 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d25yejc

Podziel się opinią

Share
d25yejc
d25yejc