Trwa ładowanie...

Rośnie kumulacja w Lotto. Sprawdź ile możesz wygrać w następnym losowaniu

13, 16, 22, 40, 43, 49, które padły w sobotnim losowaniu Lotto nie przyniosły nikomu milionów. Nikt nie wytypował "szóstki", a za 5 prawidłowych skreśleń, Totalizator wypłaci graczom nieco ponad 8 tys. zł. Są też dobre informacje - rośnie kumulacja.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rośnie kumulacja w Lotto. Sprawdź ile możesz wygrać w następnym losowaniuŹródło: East News
d2jz0i7
d2jz0i7

1 lutego jednemu z grających udało się celnie wytypować 6 cyfr. Z tego powodu na razie kumulacja nie jest zbyt imponująca. We wtorkowym losowaniu za kupon z w pełni prawidłową konfiguracją cyfr zgarnąć będzie można 3 mln zł.

To jednak dopiero początek, bo o ile w kolejnych losowania ponownie nikomu nie uda się ta sztuka, suma ta będzie rosnąć. Odpowiedź na pytanie, czy będzie to możliwe, poznamy przed godz. 22 we wtorek i kolejne czwartki i soboty, kiedy odbywają się losowania.

Wiemy skąd bezdomny Stanisław miał pieniądze na auta dla o. Rydzyka

Czekając jednak na wzrost kumulacji, warto pamiętać, że rekordową sumą, jaką do tej pory można było wygrać w Lotto, było 60 mln zł. Taka sytuacja zdarzyła się w maju 2016 roku.

d2jz0i7

Rzecz jednak w tym, że wtedy "szóstkę" trafiło trzech grających, którzy podzielili się całą kwotą. Gracze z Krakowa, Sosnowca i Zamościa wygrali po 19 268 238,40 zł.

Daleko tej sumie do rekordu z 17 marca 2017, kiedy padła najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego. Z rekordowej "szóstki" cieszył się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku).

Grający powinni też pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. Prawdopodobieństwo trafienia szczęśliwej "szóstki" wynosi 1:13 983 816. Nie zmienia to jednak faktu, że jak szacuje Totalizator Sportowy, co drugi Polak grywa w Lotto, choć wygrywają tak nieliczni.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jz0i7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jz0i7