Trwa ładowanie...
forum ekonomiczne
09-09-2009 02:00

Rozpoczyna się Forum Ekonomiczne w Krynicy

W Krynicy rozpocznie się dziś 19. Forum Ekonomiczne. Hasło tegorocznego spotkania brzmi "Solidarność europejska. 20 lat po rewolucji".

Share
Rozpoczyna się Forum Ekonomiczne w KrynicyŹródło: www.forum-ekonomiczne.pl
d44ums3

Organizator - Instytut Studiów Wschodnich - spodziewa się, że w tym roku w Forum weźmie udział rekordowa liczna gości - co najmniej 1900 osób z Europy, Azji, USA i Bliskiego Wschodu. Wśród nich spodziewani są politycy, naukowcy, biznesmeni, działacze organizacji pozarządowych oraz dziennikarze.

Jak zawsze ważnym punktem będą sprawy związane z bezpieczeństwem energetycznym - dlatego w ramach krynickiego Forum odbędzie się też forum energetyczne.

Podczas krynickiego spotkania na pewno pojawią się pytania związane z projektem Partnerstwa Wschodniego.

d44ums3

W sumie w Krynicy odbędzie się 130 debat w 12 blokach tematycznych - oprócz energetyki i polityki wschodniej poruszone zostaną między innymi problemy związane z makroekonomią, biznesem i zarządzaniem, nauką oraz kulturą.

Integralną częścią Forum Ekonomicznego jest Forum Regionów, które odbędzie się w Muszynie i w Krynicy oraz Forum Inwestycyjne organizowane w Tarnowie. Oprócz tego od 8 do 12 września Nowy Sącz będzie gościł Forum Ekonomiczne Młodych Liderów.

W ramach krynickiego spotkania zaplanowano też Forum Organizacji Pozarządowych.

Jak zawsze krynickiemu Forum towarzyszy bardzo bogaty program dodatkowy - prezentacje książek, wystawy, koncerty, prezentacje miast i regionów.

To, na co zwraca uwagę większość uczestników spotkania - to miła atmosfera, czemu na pewno sprzyja przepiękne położenie Krynicy w Beskidzie Sądeckim.

Pierwszy Program Polskiego Radia jest jednym z partnerów medialnych krynickiego Forum.

Spotkanie potrwa do soboty.

d44ums3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ums3
d44ums3