Trwa ładowanie...
d4a8d4z

Ryanair uruchomi 3 nowe trasy z Krakowa, chce przewieźć 2 mln pasażerów

Warszawa, 17.09.2015 (ISBnews) - Ryanair uruchomi 3 nowe trasy z lotniska w Krakowie - do Bristolu, na Gran Canarię oraz na Teneryfę w sezonie 'Lato 2016'. Przewoźnik obsłuży łącznie ponad 2 mln klientów i utworzy 1 500 miejsc pracy na lotnisku w Krakowie, poinformował prezes linii Michael O'Leary.

Share
d4a8d4z

"Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Krakowa na Lato 2016, 3 nowe trasy do Bristolu, na Gran Canarię oraz na Teneryfę. Łącznie w naszej ofercie znajdą się 33 kierunki, na których przewieziemy ponad 2 mln pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia1500 miejsc pracy na lotnisku w Krakowie" - powiedział O'Leary, cytowany w komunikacie

Ryanair będzie latał do Bristolu 3 razy w tygodniu, a na Gran Canaria i Teneryfę 2 razy tygodniowo. Pasażerowie w sumie mogą wybrać lot spośród 33 tras z Krakowa.

Przeoźnik podał, że klienci mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu "Always Getting Better", który zakłada otwieranie nowych baz, nową spersonalizowaną stronę internetową, aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu.

d4a8d4z

Wcześniej dziś przewoźnik poinformował, że w sezonie Lato 2016 uruchomi 3 nowe trasy do Kolonii, Goteborga oraz do Malagi z lotniska Warszawa Modlin. Ryanair planuje obsłużyć łącznie 3 miliony klientów i przyczyni się do stworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin.

W ciągu ostatnich 8 lat Ryanair przewiózł 22,5 mln pasażerów do/z Polski. W lipcu 2012 r. Ryanair zaczął loty z Modlina, ale po zamknięcia drogi startowej z powodu złego stanu drogi startowej musiał przenieść operacje na Lotnisko Chopina. W lipcu 2013 r. lotnisko Modlin zostało ponownie otwarte, ale nie wszystkie linie lotnicze były zainteresowane powrotem na ten obiekt.

(ISBnews)

d4a8d4z

Podziel się opinią

Share
d4a8d4z
d4a8d4z