Trwa ładowanie...
d2uen1d

Rybnik nowym bohaterem serialu TVN. Miasto wykłada niemal 370 tys. zł

W połowie kwietnia w Rybniku rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu stacji TVN. Miasto za wykorzystanie plenerów w filmie zapłaci stacji prawie 370 tys. zł. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rybnik nowym bohaterem serialu TVN. Miasto wykłada niemal 370 tys. zł
(Eastnews)
d2uen1d

W połowie kwietnia w Rybniku rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu stacji TVN. Miasto za wykorzystanie plenerów w filmie zapłaci stacji prawie 370 tys. zł. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Premierowe odcinki serialu mają być dostępne na platformie VoD.

TVN Media jako jedyna firma złożyła ofertę w tym przetargu. Wyceniła ją na 369 tys. zł brutto, zapewniając 40 ujęć i 10 wskazań słownych w dialogach bohaterów.

Magistrat wymagał, by we wszystkich odcinkach serii pojawiło się 36 ujęć, pokazujących architekturę Rybnika oraz jego charakterystyczne miejsca oraz sześć razy w dialogach głównych bohaterów padała nazwa miasta w pozytywnym lub neutralnym kontekście.

d2uen1d

Władze Rybnika wymagają, by stacja do serialu zatrudniła popularnych aktorów, bo ich zdaniem doborowa obsada zapewni wysoką oglądalność produkcji i najlepszą promocję miasta.

Władze miasta zastrzegły w umowie, że serial ma mieć co najmniej dwanaście odcinków, na ekrany telewizorów ma trafić najpóźniej od października, a pokazywany ma być w dni powszednie nie wcześniej niż o godz. 20.

d2uen1d

Podziel się opinią

Share
d2uen1d
d2uen1d