Trwa ładowanie...

Rybnik nowym bohaterem serialu TVN. Miasto wykłada niemal 370 tys. zł

W połowie kwietnia w Rybniku rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu stacji TVN. Miasto za wykorzystanie plenerów w filmie zapłaci stacji prawie 370 tys. zł. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Share
Rybnik nowym bohaterem serialu TVN. Miasto wykłada niemal 370 tys. złŹródło: Eastnews
d2f2ige

W połowie kwietnia w Rybniku rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu stacji TVN. Miasto za wykorzystanie plenerów w filmie zapłaci stacji prawie 370 tys. zł. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Premierowe odcinki serialu mają być dostępne na platformie VoD.

TVN Media jako jedyna firma złożyła ofertę w tym przetargu. Wyceniła ją na 369 tys. zł brutto, zapewniając 40 ujęć i 10 wskazań słownych w dialogach bohaterów.

Magistrat wymagał, by we wszystkich odcinkach serii pojawiło się 36 ujęć, pokazujących architekturę Rybnika oraz jego charakterystyczne miejsca oraz sześć razy w dialogach głównych bohaterów padała nazwa miasta w pozytywnym lub neutralnym kontekście.

Władze Rybnika wymagają, by stacja do serialu zatrudniła popularnych aktorów, bo ich zdaniem doborowa obsada zapewni wysoką oglądalność produkcji i najlepszą promocję miasta.

Władze miasta zastrzegły w umowie, że serial ma mieć co najmniej dwanaście odcinków, na ekrany telewizorów ma trafić najpóźniej od października, a pokazywany ma być w dni powszednie nie wcześniej niż o godz. 20.

d2f2ige
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f2ige
d2f2ige