Trwa ładowanie...
d1cukzz

Sąd ustanowił nadzorcę w EFH w związku z wnioskiem o upadłość likwidacyjną

Warszawa, 15.07.2014 (ISBnews) ?  Sąd Rejonowy w Warszawie ustanowił tymczasowego nadzorcę sądowego w spółce Europejski Fundusz Hipoteczny (EFH) w związku ze złożeniem przez Eleni Wróbel wniosku o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej spółki, podał EFH.
Share
d1cukzz

"Zarząd spółki pod firmą Europejski Fundusz Hipoteczny S. A. informuje, że w dniu dzisiejszym powziął wiadomość o złożeniu przez panią Eleni Wróbel wniosku w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, Sąd Gospodarczy X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych, wniosku o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej oraz wydaniu przez ten sąd w związku z tym wnioskiem w dniu 10 lipca 2014 r. na posiedzeniu niejawnym postanowienia o zabezpieczeniu majątku spółki poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego" - czytamy w komunikacie.

EFH odnotował 3,86 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2014 r. wobec 4,89 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 4,74 mln zł wobec 3,67 mln zł rok wcześniej.

Europejski Fundusz Hipoteczny S.A. jest spółką zarządzającą obiektami hotelowymi i biurowymi, w tym Hotel Król Kazimierz, Hotel Masuria, Hotel Łeba, Bochnia Hotel & SPA.

(ISBnews)

d1cukzz

Podziel się opinią

Share
d1cukzz
d1cukzz