Trwa ładowanie...
d4qbn2u

Sare przejęło spółkę mailPro, liczy na umocnienie pozycji rynkowej

Warszawa, 16.06.2016 (ISBnews) - Sare przejęło spółkę mailPro z grupy Positive Technology, działającej na rynku e-mail marketingu, podała spółka.

Share
d4qbn2u

?W opinii zarządu ta akwizycja pozwoli uzupełnić ofertę Grupy i umocnić jej pozycję na rynku, zaś specjaliści pracujący w mailPro wzmocnią zespół Sare. mailPro działa na rynku od 2005 roku, rozwijając funkcjonalny system do mailingu i zarządzania kampaniami e-mail. Efektem jest intuicyjny program do mailingu dostępny dla każdego, upraszczający wysyłkę wiadomości e-mail, newsletterów i biuletynów, a także tworzenie i zarządzanie listami subskrybentów oraz śledzenie efektów kampanii mailingowych bez rezygnacji z użytecznych narzędzi marketingowych" - czytamy w komunikacie.

Od czerwca 2016 roku spółka mailPro stała się częścią Grupy Kapitałowej Sare.

?To kolejny krok na drodze rozwoju Grupy Sare. Cieszymy się z zawartego porozumienia. mailPro to przede wszystkim prężny i kompetentny zespół działający w branży e-mail marketingu. Dzięki transakcji spodziewamy się osiągnąć efekty synergii i rozbudować ofertę kompleksowych usług wspierających sprzedaż w internecie" - skomentował prezes Dariusz Piekarski, cytowany w komunikacie.

Wskazał, że zrealizowany zostanie proces integracji systemów, a wymiana doświadczeń i połączone kompetencje wzmocnią pozycję rynkową.

Sare to technologiczna spółka oferująca zaawansowane, dedykowane narzędzia IT, służące wspieraniu sprzedaży i automatyzacji marketingu. W 2016 r. przeszła na GPW z NewConnect.

(ISBnews)

d4qbn2u

Podziel się opinią

Share
d4qbn2u
d4qbn2u