Trwa ładowanie...
d2rq5dv
d2rq5dv

Selena FM obejmie obligacje inwestora większościowego warte maks. 60 mln zł

Warszawa, 25.06.2015 (ISBnews) - Selena FM przyjęła ofertę objęcia obligacji o wartości do 60 mln zł, które wyemituje AD Niva - spółka posiadająca 50,5% głosów na walnym zgromadzeniu Seleny FM, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2rq5dv

"Zgodnie z ofertą, AD Niva wyemituje obligacje imienne, niezabezpieczone, skierowane wyłącznie i w całości do jednego nabywcy jakim będzie Selena FM S.A. Obligacje mogą być emitowane w kilku transzach, cena emisyjna 1 obligacji wynosi 500 tys. zł. Wartość nominalna obligacji odpowiada ich cenie emisyjnej. Oprocentowanie obligacji zostało ustalone na 6,7% w skali roku. Wykup obligacji nastąpi po cenie nominalnej, najpóźniej w terminie 31 grudnia 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Jedynym udziałowcem AD Niva sp. z o.o. jest Krzysztof Domarecki - przewodniczący rady nadzorczej Seleny FM.

Nabyte aktywa sfinansowane zostaną ze środków własnych spółki, podała także Selena FM.

d2rq5dv

Grupa Selena FM to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej. Główne marki to Tytan, Artelit oraz hiszpańska Quilosa. Jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. W 2008 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d2rq5dv

Podziel się opinią

Share
d2rq5dv
d2rq5dv