Trwa ładowanie...
d109xbs

Sieć sklepów KiK stawia na ekspansywny rozwój. 20 dodatkowych sklepów w Polsce

Niemal 13 tys. mkw. nowej powierzchni sprzedażowej w postaci blisko 20 sklepów – to plan sieci KiK przygotowany na grudzień. Rok 2019 zostanie zakończony wynikiem prawie 70 nowych sklepów w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rok 2019 zostanie zakończony wynikiem prawie 70 nowych sklepów w Polsce.
Rok 2019 zostanie zakończony wynikiem prawie 70 nowych sklepów w Polsce. (Kik/Mat. pras., Fot: KIK)
d109xbs

Czeladź, Węgorzewo, Zabrze, Gdynia, Pruszcz Gdański, Łódź, Wrocław, Przysucha i wiele, wiele innych – miejscowości mniejsze, większe, położone w różnych częściach Polski. W każdej z nich w grudniu pojawi się nowy sklep KiK. W sumie blisko 20 nowych placówek.

KiK idzie jak burza. Niemiecka sieć podbija Polskę

– Aktualnie potencjał polskiego rynku oceniamy na poziomie około 650 sklepów. Wraz z końcem 2019 roku osiągniemy "półmetek" naszych planów ekspansyjnych. Udało nam się tego dokonać na przestrzeni 7 lat obecności na polskim rynku. Jestem jednak przekonany, że drugą część planu zrealizujemy jeszcze szybciej. Blisko 70 nowych sklepów w rok to jak dotąd nasze rekordowe osiągnięcie w Polsce, ale to nie incydent, a raczej swego rodzaju zapowiedź naszych dalszych kroków – komentuje Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci sklepów KiK.

d109xbs

Obejrzyj także: Zabawki dla dzieci. Na co zwrócić uwagę, żeby były bezpieczne

Sieć dyskontów odzieżowo-tekstylnych KiK, sukcesywnie rozwija działalność w Polsce. Nasz rynek jest 8 po Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Węgrzech, Słowacji i Chorwacji gdzie marka postanowiła poszerzyć liczbę placówek.

Zobacz także: Sieć sklepów KiK stawia na ekspansywny rozwój

d109xbs

Obecnie grupa liczy blisko 3,6 sklepów w skali międzynarodowej. Teraz celem jest osiągnięcie liczby 5 tys. sklepów do końca 2022 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d109xbs

d109xbs
d109xbs