Siemiradzki na aukcji Agry-Art
Główną atrakcją licytacji "sztuki dawnej" organizowanej przez Dom Aukcyjny Agra-Art będzie wybitne dzieło Henryka Siemiradzkiego "Z pociechą i pomocą" z 1885 r.
Henryk Siemiradzki "Z pociechą i pomocą"
57 x 119 cm; olej, płótno
Cena wywoławcza: 980 000 zł