Trwa ładowanie...

Sklepy w Sylwestra. Śpiesz po zakupy, bo mało czasu zostało

Polacy mają tylko kilka godzin na zrobienie zakupów w Sylwestra. Zarówno dyskonty, jak i super- i hipermarkety będą otwarte krócej.

Share
Sklepy w Sylwestra. Śpiesz po zakupy, bo mało czasu zostało
Źródło: iStock.com
d4k1kwc

31 grudnia nie zostawiajmy robienia zakupów na ostatnią chwilę, bo może spotkać nas przykra niespodzianka. Wwszystkie dyskonty, super- i hipermarkety będą otwarte krócej. Do godz. 18 pracować będą Lidl, Tesco, Carrefour i E.Leclerc. O godzine dłużej zaś dyskont Biedronka.

Planując zakupy, sprawdźmy jednak godziny otwarć na stronach internetowych sklepów lub w aplikacjach telefonicznych. Sklepy w różnych regionach i miastach Polski mogą być czynne krócej lub dłużej. Wszystko zależy od lokalnych ustaleń.

Jak Polacy planują swoje wydatki?

Sytuacje zapewne wykorzystają stacje paliw, które czynne są przez całą dobę, a na sporej część z nich można bez problemu nabyć alkohol i podstawowe produkty spożywcze. Także kefir, który zapewne przyda się po hucznej zabawie w sylwestrową noc.

d4k1kwc

1 stycznia zamkniętę będą wszystkie duże sklepy. Na pewno nie zrobimy zakupów w Biedronce, Lidlu czy Tesco. Działać mogą małe osiedlowe sklepiki i punkty typu Freshmarket czy Żabka, gdzie sprzedaje sam właściciel lub osoby na umowach cywilno-prawnych, jak również wspomniane już stacje paliw.

Sympatycy jedzenia typu fast food na pewno ucieszą się z informacji, że część restauracji McDonald's będzie czynna w noc sylwestrową, jak i 1 stycznia. Jednak nie wszystkie, głównie te czynne 24 h. Warto jednak sprawdzić w sieci, czy dany punkt działa, aby nie "pocałować klamki".

d4k1kwc

Podziel się opinią

Share
d4k1kwc
d4k1kwc