Trwa ładowanie...
d2t86b9
d2t86b9
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - czwartek

- Prezes PGE Marek Woszczyk liczy, że krajowe instytucje finansowe będą zainteresowane finansowaniem inwestycji w wytwarzanie oparte na węglu, pomimo sygnałów, że wycofują się z tego banki zagraniczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2t86b9

- Grupa Azoty Police zawarła umowę na zakup soli potasowej od łotewskiej spółki Uralkali Trading. Jej wartość to 288 mln zł - podały Police w komunikacie.

- NWZ Ergisu zdecyduje o skupie do 5 proc. akcji własnych w celu ich umorzenia - wynika z projektów uchwał na walne zwołane na 22 lutego.

- Zarząd Ergisu chce rekomendować wypłatę 0,16 zł dywidendy na akcję za 2015 rok - podała spółka w komunikacie.

d2t86b9

- Portfel zamówień Selvity na 2016 r. nie uwzględniający dotacji wynosi 22,3 mln zł, o 26 proc. więcej niż w marcu ubiegłego roku wynosił backlog zamówień komercyjnych na 2015 r. - podała spółka w raporcie.

- Spółka telekomunikacyjna Verizon Communications Inc. zanotowała w IV kw. 2015 r. zysk na akcję w wysokości 89 centów - podała spółka w raporcie kwartalnym.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d2t86b9

Podziel się opinią

Share

d2t86b9

d2t86b9