Trwa ładowanie...
d11jv2q
09-09-2016 17:55

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Central Fund of Immovables, spółka zależna CFI Holding, zawarła umowę o wspólnej inwestycji deweloperskiej w Łodzi ze spółką Viart. Zaangażuje kwotę do 10,5 mln zł. Zakończenie projektu planowane jest na II kw. 2017 r. Jak podaje w komunikacie CFI Holding, to początek długofalowej współpracy.

d11jv2q
d11jv2q

- PZ Cormay chciałby zaoferować swoje papiery akcjonariuszom Orhp,e w drugim kwartale 2017 roku - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

- Reino Dywidenda Plus, spółka rynku wynajmu nieruchomości, ustaliła cenę maksymalną jednej akcji w ofercie publicznej na 100 zł. Liczy, że pozyska do 300 mln zł - podała firma w komunikacie prasowym.

- Alumetal otworzył zakład produkcyjny na Węgrzech. Ostateczny koszt inwestycji wyniósł 125 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

- Udział Wieltonu w polskim rynku rejestracji nowych przyczep i naczep o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony wzrósł w okresie styczeń-sierpień do 16,02 proc. z 14,84 proc. rok wcześniej - podał Polski Związek Przemysłu Motorowego, powołując się na dane CEP.

d11jv2q

- Spółka Labo-Print podpisała list intencyjny i rozpoczęła negocjacje dotyczące nabycia wybranych aktywów zakładu produkcyjnego prowadzącego działalność w zakresie druku cyfrowego wielkoformatowego, zlokalizowanego w woj. zachodniopomorskim - podała spółka w komunikacie.

- Polska grupa Alumetal otworzyła w piątek swój pierwszy zakład produkcyjny na Węgrzech, w miejscowości Komarom na północy kraju, przy granicy ze Słowacją. Wartość inwestycji to 30 mln euro.

- Arctic Paper podpisał z bankami umowy związane z procesem refinansowania. Jedna z nich dotyczy programu emisji obligacji do kwoty 150 mln zł - podała spółka w komunikacie.

================================ * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) ================================

d11jv2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11jv2q