Trwa ładowanie...
d33fdcq
d33fdcq

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Tauron ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy bloku w Elektrowni Łagisza. Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji bloku gazowo-parowego opalanego gazem ziemnym mocy 400 - 500 MWe i ok. 250 MWt - poinformował Tauron w komunikacie.
Share
d33fdcq

- TelForceOne planuje przedstawić w przyszłym roku nową ofertę tabletów oraz smartfonów. Grupa liczy na dobry czwarty kwartał, chce też regularnie dzielić się z akcjonariuszami zyskiem - poinformowali PAP przedstawiciele grupy.

- Grupa Gino Rossi chce w przyszłym roku utrzymać tegoroczną dynamikę wzrostu przychodów, wzrost EBITDA i zysku netto powinien być większy - poinformowali w rozmowie z PAP przedstawiciele spółki.

- Fundusz Open Finance FIO, zarządzany przez Open Finance TFI, zmniejszył zaangażowanie w Browar Gontyniec do 2,04 proc. akcji i głosów na WZ - podała spółka w komunikacie.

- Rada nadzorcza Kompanii Węglowej stwierdziła nieskuteczność działań zarządu spółki w zakresie restrukturyzacji i odwołała jej prezesa Mirosława Tarasa - podała KW w komunikacie prasowym. Koordynację prac zarządu Rada nadzorcza powierzyła Piotrowi Rykali, wiceprezesowi ds. pracy.

Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl.

d33fdcq

Podziel się opinią

Share
d33fdcq
d33fdcq