Trwa ładowanie...
d28r09z
18-01-2016 17:25

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - poniedziałek

- BZ WBK szacuje, że podatek bankowy pomniejszy zysk netto banku w 2016 r. o około 405 mln zł - poinformował bank w poniedziałkowym komunikacie.

Share
d28r09z

- Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na mBank 6,59 mln zł kary za na nieuwzględnianie ujemnego oprocentowania kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich - poinformował w poniedziałek UOKiK.

- Walne zgromadzenie KGHM powołało w poniedziałek do rady nadzorczej spółki Miłosza Stanisławskiego, Radosława Barszcza, Michała Czarnika, Cezarego Godziuka, Dominika Hunka i Jarosława Witkowskiego - podał koncern w komunikacie.

- ZUS na wniosek pięciu wykonawców do 1 lutego przesunął termin składania wniosków o dopuszczenie do przetargu na utrzymanie Kompleksowego Systemu Informatycznego (KSI) - poinformował PAP rzecznik ZUS Wojciech Andrusiewicz.

- Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW)
analizuje, które z należących do niej aktywów mogą znaleźć się poza jej grupą kapitałową. Ewentualna sprzedaż wybranego majątku lub jego zagospodarowanie w innej formie ma służyć pozyskaniu kapitału przez będącą w kłopotach finansowych firmę.

d28r09z

- Dom Development wprowadził do oferty 93 lokale na warszawskim Bemowie w ramach III etapu inwestycji Osiedle Przyjaciół - podała spółka w komunikacie prasowym.

- Grupa Inpro przekazała w zeszłym roku 556 lokali wobec 334 rok wcześniej. W samym IV kwartale deweloper wydał klientom 237 mieszkań i domów - podała spółka w komunikacie prasowym.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d28r09z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28r09z
d28r09z