Trwa ładowanie...
dtbps24

SLD z siedziby przy Rozbrat na pięterko w wieżowcu

Symbol polskiej lewicy, siedziba przy ul. Rozbrat w Warszawie, do końca roku ma zostać sprzedana. Ofert kupna jest pięć, a jedna opiewa nawet na sumę 40 mln zł - dowiaduje się "Polska The Times".

Share
dtbps24

Zdaniem polityków SLD, sprzedając siedzibę Grzegorz Napieralski chce się odciąć od historycznej symboliki Rozbratu, która mu ciąży. Ale jest i inny powód, dla którego szef Sojuszu zamierza pozbyć się tego budynku - SLD przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi szuka oszczędności, bo kampania prezydencka dotkliwie opróżniła część partyjnej kasy.

Teraz zaś przyszedł czas na nowoczesny budynek, a dokładniej, jak zdradził gazecie ważny polityk SLD, na jedno pięterko w wieżowcu, bo partia nie potrzebuje dużej przestrzeni, na której tak jak kiedyś politycy lewicy tworzyli nieformalne stowarzyszenia i uczestniczyli w suto zakrapianych imprezach.

- Dzisiaj SLD już nie ma swojej siedziby przy Rozbracie, bo ona przeniosła się na Facebook - deklaruje cytowany przez gazetę Tomasz Kalita, rzecznik prasowy Sojuszu.

dtbps24
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtbps24