Trwa ładowanie...

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego. Koral wycofuje reklamy z wybitnym muzykiem

Wraz z informacją o śmierci Zbigniewa Wodeckiego firma PPL Koral zdecydowała o wycofaniu reklam z udziałem muzyka - dowiedzieliśmy się w agencji, która odpowiada za obsługę tej kampanii.

Share
Śmierć Zbigniewa Wodeckiego. Koral wycofuje reklamy z wybitnym muzykiem
Źródło: East News, Fot: East News
d4h3fxv

"Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Zbigniewa Wodeckiego, ambasadora marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Do końca wierzyliśmy w poprawę jego stanu zdrowia, będąc w stałym kontakcie z rodziną i menedżmentem artysty. Wspólnie z Zarządem PPL Koral podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu kampanii reklamowej, w której wziął udział jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków. Natychmiast została zatrzymana emisja spotów telewizyjnych oraz radiowych z udziałem artysty. Odwołaliśmy również pozostałe działania z użyciem wizerunku Pana Wodeckiego - głosi oświadczenie przesłane nam przez firmę 365 Agencja, która pracuje dla Korala.

"Współpraca i możliwość osobistego kontaktu z Panem Zbigniewem były dla nas niezwykle wartościowym doświadczeniem. Zapamiętamy go jako ciepłą, charyzmatyczną osobę, z wielką pasją i radością życia" - czytamy dalej.

Lekarzom nie udało się jednak uratować Wodeckiego. Muzyk zmarł w poniedziałek 22 maja w wieku 67 lat.

d4h3fxv

Podziel się opinią

Share
d4h3fxv
d4h3fxv