Trwa ładowanie...
d32jr4a
d32jr4a

Spółka celowa TUP zawarła list intencyjny dot. realizacji projektu deweloperskiego

12.07. Warszawa (PAP) - Forest Hill, spółka celowa należąca do Grupy Kapitałowej TUP, zawarła ze spółkami Budbaum i Pro-Development Builder list intencyjny dotyczący realizacji...
Share
d32jr4a

12.07. Warszawa (PAP) - Forest Hill, spółka celowa należąca do Grupy Kapitałowej TUP, zawarła ze spółkami Budbaum i Pro-Development Builder list intencyjny dotyczący realizacji części projektu deweloperskiego Forest Hill - poinformował TUP w komunikacie. Listem intencyjnym objęta jest nieruchomość w Katowicach o powierzchni 2,8 ha z 5,1 ha.

"Grupa TUP zgodziła się udzielić wyłączności łącznie Budbaum i Pro-Development Builder na prowadzenie negocjacji związanych z realizacją inwestycji w formie wspólnego przedsięwzięcia, która obowiązuje do 31 sierpnia 2011 r." - podano w komunikacie.

Dodano, że jednocześnie Grupa Kapitałowa TUP rozważa inne możliwości wyjścia z przedsięwzięcia inwestycyjnego Forest Hill np. sprzedaż nieruchomości wraz z projektem.

d32jr4a

Forest Hill to spółka celowa powołana do realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego budowy osiedla mieszkaniowego Forest Hill, jest podmiotem zależnym bezpośrednio od TUP Property, w którym TUP posiada 100 proc. głosów na WZA.

Budbaum działa w branży budowlanej od 1993 r. Realizuje różnorodne inwestycje od budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego po obiekty szkół, hal sportowo-widowiskowych czy też budynków użyteczności publicznej i przemysłowej.

Pro-Development Builder jest podmiotem zajmującym się zarządzaniem i koordynacją projektów nieruchomościowych. Świadczy usługi doradcze w zakresie wsparcia inwestorów w realizacji projektów w segmencie mieszkaniowym oraz mieszkaniowo-usługowym.(PAP)

jow/ osz/

d32jr4a

Podziel się opinią

Share
d32jr4a
d32jr4a