Trwa ładowanie...
d409aiq
d409aiq

Spółka z Grupy PBG wybuduje tłocznię dla Gaz-System za 137,3 mln zł netto

Warszawa, 26.11.2014 (ISBnews) - Spółka zależna PBG - PBG Oil and Gas - jako członek konsorcjum, zawarła umowę z Gaz - System o kompleksową realizację inwestycji pn. "Rozbudowa Tłoczni Rembelszczyzna w ramach budowy gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 MOP 8,4 MPa relacji Rembelszczyzna - Gustorzyn wraz z infrastrukturą towarzyszącą", podała spółka. Wartość umowy to 137,27 mln zł netto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d409aiq

"POG realizuje zadanie w charakterze lidera konsorcjum, w skład którego wchodzą POG, 'Przedsiębiorstwo Inżynierskie Ćwiertnia' Sp. z o.o. oraz 'ELTEL' Sp. z o.o. Partnerom Konsorcjum przypada w udziale realizacja ok 10% zakresu prac, natomiast wszyscy członkowie konsorcjum odpowiadają za realizację zadania solidarnie" - czytamy w komunikacie.

Konsorcjum zrealizuje przedmiot umowy w terminie 24 miesięcy od rozpoczęcia prac, podano także.

"Będziemy ten kontrakt realizować wspólnie z naszym partnerem technologicznym firmą Siemens, która jest światowym liderem i producentem turbin gazowych i sprężarek. Ze swojej strony mogę zapewnić, że dołożymy wszelkich starań i zrealizujemy kontrakt w terminie oraz zgodnie z wymaganiami Inwestora" - powiedział wiceprezes PBG Olil and Gas Patryk Świzik, cytowany w komunikacie

d409aiq

PBG S.A. w upadłości układowej świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji dla gazu ziemnego, ropy naftowej oraz paliw. Prowadzoną działalność wykonuje jako generalny realizator, uczestnik konsorcjum lub podwykonawca w zakresie: projektowania, wykonawstwa, remontów, eksploatacji i serwisu w obszarach: wydobycia i przesyłu gazu ziemnego i ropy naftowej oraz magazynowania gazu ziemnego i paliw (LNG, LPG, C5+ oraz CNG).

(ISBnews)

d409aiq

Podziel się opinią

Share
d409aiq
d409aiq