Trwa ładowanie...
dqxp8d8
finanse
28-01-2014 11:23

Standard & Poor's otwiera w Polsce centralę na Europę Środkowo-Wschodnią - komunikat

28.01. Warszawa (PAP) - Agencja ratingowa Standard & Poor's otwiera w Polsce centralę na Europę Środkowo-Wschodnią - poinformowała agencja w komunikacie. Dyrektorem na region oraz...

dqxp8d8
dqxp8d8

28.01. Warszawa (PAP) - Agencja ratingowa Standard & Poor's otwiera w Polsce centralę na Europę Środkowo-Wschodnią - poinformowała agencja w komunikacie. Dyrektorem na region oraz dyrektorem zarządzającym został Marcin Petrykowski.

"Biuro w Warszawie będzie centralą S&P na region Europy Środkowo-Wschodniej, koordynującą działania i strategię firmy na rynkach kapitałowych regionu" - napisano w komunikacie.

Agencja dodała, że wybór Polski na siedzibę centrali S&P w regionie był podyktowany strategicznym położeniem, rosnącym umiędzynarodowieniem biznesu oraz rozwijającym się rynkiem papierów dłużnych.

"Marcin Petrykowski będzie koordynował realizację strategii S&P dla Europy Środkowo-Wschodniej, zarządzał działalnością firmy w tym regionie oraz promował wśród inwestorów i emitentów użytkowanie ratingów jako globalnych punktów odniesienia w ocenie wiarygodności kredytowej, stanowiących kluczowe wsparcie w dotarciu na lokalne i międzynarodowe rynki kapitałowe" - dodano w komunikacie. (PAP)

nik/ asa/

dqxp8d8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqxp8d8