Trwa ładowanie...
d2yibko
23-03-2016 12:13

Strabag ma umowę na II etap budowy obwodnicy Gdowa za 21,31 mln zł brutto

Warszawa, 23.03.2016 (ISBnews) - Strabag podpisał umowę z Zarządem Dróg Wojewódzkich oddział Kraków, na realizację II etapu budowy obwodnicy Gdowa. Realizacja inwestycji będzie kosztować 21,31 mln zł brutto, poinformowała firma.

d2yibko
d2yibko

"Mamy doskonały zespół projektowy i wykonawczy, który specjalizuje się nie tylko w budowie, ale też w optymalizacji przedsięwzięć budowlanych. To jeden z powodów, dla których podejmujemy się realizacji inwestycji wymagających zachowania wysokich reżimów czasowych i finansowych" - powiedział członek zarządu Wojciech Trojanowski, cytowany w komunikacie.

W ramach umowy powstanie droga klasy G o długości około 2,1 km. Głównym obiektem realizowanym na tym odcinku będzie most na rzece Rabie. Koncepcja projektowa przewiduje budowę 3-przęsłowego obiektu mostowego o długości 210 m. Obiekt zostanie zaprojektowany na klasę obciążeń A, podano także.

Grupa Strabag działa w Polsce od 1987 roku. Przy zatrudnieniu ok. 5 tys. pracowników, jej roczne obroty wynoszą blisko 800 mln euro.

(ISBnews)

d2yibko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yibko