Trwa ładowanie...
d2rzwuk
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
subway

Subway szykuje drobiową rewolucję

Mięso kurczaka z hodowli, z której całkowicie wyeliminowano stosowanie antybiotyków, pojawi się 1 marca w restauracjach Subway na terytorium USA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Subway szykuje drobiową rewolucję
(WP.PL, Fot: Simon Robic/Flickr.com)
d2rzwuk

Podczas konferencji prasowej przedstawiciele specjalizującej się w kanapkach sieci Subway poinformowali, że będzie ona serwować klientom wyłącznie mięso kurczaka wolne od antybiotyków.

Mięso kurczaka z hodowli, z której całkowicie wyeliminowano stosowanie antybiotyków, pojawi się 1 marca w restauracjach Subway na terytorium USA (jest ich ponad 27 tys.). Zmiana ta wpisuje się w nową strategię przedsiębiorstwa, które chce postawić na ekologiczne i naturalne produkty.

Do końca 2016 r. z kanapek, zup i ciastek serwowanych w Subway mają zniknąć sztuczne dodatki, a do 2025 r. firma chce całkowicie przejść na mięso wolne od antybiotyków (oprócz kanapek z kurczakiem, w Subway można zamówić m.in. sandwicze z wołowiną czy indykiem).

Elementem "zdrowej rewolucji" w Subway jest też niedawna decyzja o zmianie koloru logo z żółtego na zielony. Ma on wzbudzać u konsumentów skojarzenia ze świeżym i nieprzetworzonym jedzeniem.

d2rzwuk

Podziel się opinią

Share

d2rzwuk

d2rzwuk