Trwa ładowanie...

Świeżaki znowu w Biedronce. Tym razem można będzie zbierać karty

Choć nie wszyscy klienci otrzymali swoje upragnione pluszaki, to Biedronka już rusza z nową akcją ze Świeżakami. Tym razem będzie można je spotkać na kartach kolekcjonerskich, którymi dzieci będą mogły grać lub się wymieniać.

Świeżaki znowu w Biedronce. Tym razem można będzie zbierać karty
d25s5ok

"Gang Świeżaków Świątecznie" - tak nazywa się nowa odsłona akcji. Od 24 listopada w sklepach Biedronki przy okazji zakupów będzie można otrzymać naklejki i karty kolekcjonerskie. Te przypominają nieco piłkarskie - na każdej znajduje się jeden Świeżak, jego opis wraz z sugestią do jakiego dania można dane warzywo czy owoc dodać.

Aby dostać zestaw z 2 naklejkami i 2 kartami, trzeba będzie zrobić zakupy za minimum 40 zł i okazać kartę lojalnościową Moja Biedronka. W sumie do zebrania jest 50 naklejek i 50 kart. Otrzymamy je w zafoliowanym opakowaniu, więc by zebrać komplet, może się okazać, że zakupów trzeba będzie zrobić więcej. Biedronka liczy zapewne, że dzieci same będą się wymieniać zabawkami, co jeszcze nakręci całą akcję.

Same karty mają bowiem służyć do gry, naklejki będzie można kolekcjonować w specjalnym albumie. Jego cena to 7 zł bez grosza. Ewentualnie będzie można go otrzymać za darmo, jeśli zrobimy zakupy za minimum 99 zł i pokażemy kartę lojalnościową.

d25s5ok

- Świeżaki nie próżnują, przygotowują się do świąt, a do ich grupy dołączają przybysze z ciepłych krajów: banan Bruno i pomarańcza Pamela. Album pełen jest niespodzianek, ciekawych zadań i zagadek - czytamy w materiałach reklamowych.

Przypomnijmy, że pierwsza akcja Biedronki zakończyła się gigantycznym sukcesem, którego sieć nawet nie przewidziała. Pluszaki Świeżaków skończyły się na tydzień przed końcem zbierania naklejek kolekcjonerskich. Sieć dyskontów zachęca klientów do składania zamówień na zabawki w sklepach. Obiecuje, że otrzyma je każdy chętny, choć będzie musiał na nie nieco poczekać.

d25s5ok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25s5ok