Trwa ładowanie...
d2yf3oj

Sygnity za 16,7 mln zł rozwinie system śledzenia przesyłek Poczty Polskiej

28.06. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało umowę z Pocztą Polską na rozwój Zintegrowanego Systemu Teleinformatycznego do rejestracji oraz monitorowania wybranych rodzajów przesyłek...

Share
d2yf3oj

28.06. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało umowę z Pocztą Polską na rozwój Zintegrowanego Systemu Teleinformatycznego do rejestracji oraz monitorowania wybranych rodzajów przesyłek pocztowych. Wartość kontraktu to 16,7 mln zł, a umowa dotycząca rozwoju systemu będzie obowiązywać do końca 2013 r. - podało Sygnity w komunikacie prasowym.

Zintegrowany System Teleinformatyczny, wykonany przez Sygnity dla Poczty Polskiej działa w 14 największych sortowniach i w ponad 200 tzw. punktach przeładunkowych oraz placówkach Poczty Polskiej posiadających służbę doręczeń. Rozwiązanie to umożliwia także klientom Poczty śledzenie przesyłek paczkowych online.

System został uruchomiony w Poczcie Polskiej w 2010 r. Umowa umożliwiająca jego rozwijanie o nowe funkcjonalności została zawarta do końca 2013 roku. Umowa obejmuje dokonywanie zmian w systemie, w tym konsultacje, prace programistyczne i wdrożeniowe oraz serwis ze wsparciem administracyjnym.(PAP)

gsu/ jtt/

d2yf3oj

Podziel się opinią

Share
d2yf3oj
d2yf3oj