WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
nbp

Szczurek: Wynik NBP w 2013 mógł być zerowy

Wynik NBP w '13 mógł być zerowy i nie należy się spodziewać wpłaty z zysku NBP w tym roku do budżetu - powiedział w Senacie minister finansów Mateusz Szczurek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczurek: Wynik NBP w 2013 mógł być zerowy
(Fotolia, Fot: geografika)
WP

- Nasze szacunki wskazują, że zysk NBP w 2013 roku był śladowy, a właściwie zerowy. Nie należy się spodziewać w tym roku wpłaty z zysku NBP do budżetu - powiedział minister.

Plan finansowy NBP na 2013 rok zakłada wynik NBP na poziomie minus 4.400,7 mln zł.

Zobacz także: Szczurek: od 2015 r. gospodarka może rozwijać się w tempie powyżej 3 proc.

WP
Polub WP Finanse
WP
WP