Trwa ładowanie...
d4ddh2d
d4ddh2d

Szefowa finansów firmy WISS została Dyrektorem Finansowym Roku

Warszawa, 06.10.2016 (ISBnews) - Po raz 11. zostały przyznane nagrody branży finansowej - Dyrektor Finansowy Roku. Podczas tegorocznej edycji, Kapituła Konkursu przyznała tytuł Izabeli Plewni - wiceprezes zarządu i dyrektor administracyjno-finansowej firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych (WISS). Ponadto przyznano dwa wyróżnienia w dwóch kategoriach Konkursu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4ddh2d

W kategorii Duże Przedsiębiorstwa, tytuł Dyrektora Finansowego Roku otrzymała Izabela Plewnia, która jako wiceprezes zarządu odpowiada za kwestie administracyjno-finansowe w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych. Została ona wyróżniona za skuteczne poszukiwanie nowych kierunków rozwoju, wspieranie kreatywności i zarządzanie innowacją, która jest kluczem do wzrostu pozycji rynkowej firmy.

W kategorii dużych firm, kapituła przyznała również wyróżnienie, które otrzymał Tomasz Śniatała - wiceprezes zarządu ds. ekonomiczno-finansowych w firmie Wielton. Doceniono jego wkład w budowę polskiej marki w Europie, zdobycie ważnego finansowania i wsparcie dla międzynarodowej ekspansji firmy.

W kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw, wyróżnienie otrzymał Patrycjusz Szczęś - dyrektor finansowy firmy Chic. Kapituła doceniła jego bardzo sprawne przygotowanie od strony finansowej i organizacyjnej transakcji sprzedaży spółek do międzynarodowego koncernu.

d4ddh2d

W tegorocznej edycji konkursu w kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw nie przyznano tytułu Dyrektora Finansowego Roku.

Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej gali w Warszawie, będącej zwieńczeniem cyklu Kongresów Dyrektorów Finansowych, organizowanego z inicjatywy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Euler Hermes oraz dziennika "Rzeczpospolita". Agencja ISBnews była partnerem medialnym wydarzenia.

(ISBnews)

d4ddh2d

Podziel się opinią

Share
d4ddh2d
d4ddh2d