Trwa ładowanie...
d45aan6
d45aan6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Szydło: deklaracja warszawska - dla wspólnej przyszłości (krótka3)

Deklaracja warszawska jest dla naszej wspólnej przyszłości; to nowa droga Grupy Wyszehradzkiej - podkreśliła we wtorek premier Beata Szydło podczas Kongresu Innowatorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d45aan6

Szefowa rządu podziękowała uczestnikom Kongresu Innowatorów za ich odwagę, ambicje i pomysłowość. "Naszym obowiązkiem jest stworzyć dla was warunki, ten ekosystem, w którym będziecie mogli rozwijać swoje talenty. Talenty, które są potrzebne nam wszystkim" - mówiła Szydło. "Podejmujcie kolejne wyzwania, bądźcie odważni" - apelowała premier.

Jak zaznaczyła, wtorkowe spotkanie premierów państw Grupy Wyszehradzkiej w Warszawie jest początkiem "nowej drogi Grupy Wyszehradzkiej". "Początek nowej płaszczyzny, na której chcemy współpracować" - mówiła szefowa rządu.

Jak oświadczyła, deklaracja warszawska, którą podpiszą premierzy V4 podczas Kongresu Innowatorów ma "połączyć nasze wysiłki, naszą energię, naukę gospodarkę, przedsiębiorczość, wasze talenty". "Deklaracja warszawska jest dla naszej wspólnej przyszłości" - dodała Szydło.

d45aan6

Podkreśliła, że podpisana w weekend Deklaracja Rzymska "ma stać się podstawą do naszej rozmowy o przyszłości UE". "O przyszłości projektu, który połączył państwa europejskie po to, by móc mówić o szczęśliwej i bezpiecznej Europie" - dodała Szydło.

"W czasie trwania tego projektu, te najważniejsze wartości gdzieś się pogubiły. My dzisiaj, szefowie rządów V4 chcemy, żeby Europa odbudowując się na bazie tych wartości, budowała dobrą przyszłość. Mówimy o jedności, mówimy o przyszłości, mówimy o rozwoju, bo to wszystko jest tutaj, w naszym regionie. Chcemy dać to Europie" - zadeklarowała premier.

d45aan6

Podziel się opinią

Share
d45aan6
d45aan6