Trwa ładowanie...
d34d4kv
17-01-2017 12:08

Szydło: Rozpoczynamy przegląd resortów, celem wyznaczenie zadań na 2017 r.

Warszawa, 17.01.2017 (ISBnews) - Premier Beata Szydło zapowiedziała rozpoczęcie jutro dwutygodniowego przeglądu resortów. Jego najważniejszym celem będzie wyznaczenie kierunków i nowych zadań na 2017 r.

d34d4kv
d34d4kv

"Jutro rozpoczniemy przegląd resortów. Będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane, będziemy rozmawiać również na tematy, które wynikają również z tego, czego nie podjęto. Będziemy starali się szukać przyczyn tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ub. roku. Ale to, co najważniejsze - ministrowie przedstawią propozycje nowych działań, które będą realizowane przez rząd. Wyznaczymy w trakcie tych spotkań nowe kierunki, które rząd podejmie" - powiedziała Szydło podczas konferencji prasowej.

Przegląd będzie się odbywał w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a po każdym jego etapie przewidziane jest spotkanie z mediami.

"Najważniejszy cel tego przeglądu to poinformowanie obywateli o kierunkach i zadaniach, które zostaną przyjęte przez rząd w tym roku. To będzie się działo przez najbliższe dwa tygodnie" - podkreśliła premier.

W środę przegląd rozpocznie się od spraw bezpieczeństwa - resortów obrony oraz spraw wewnętrznych i administracji.

"Przypomnę, że m.in. po to zlikwidowaliśmy MSP, żeby usprawniać prace rządu, instytucji państwowych, więc rozmowa na temat usprawnienia i bardziej skutecznych działań resortów również będzie miała miejsce, ale głównym celem jest wyznaczenie kierunków i nowych zadań" - powiedziała Szydło, odpowiadając na pytanie, czy przegląd może wiązać się ze zmianami personalnymi lub strukturalnymi.

(ISBnews)

d34d4kv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34d4kv