Trwa ładowanie...
df6c8aq
df6c8aq

T-Mobile chce mieć ponad 20 tys. punktów rejestracji prepaid do końca września

Warszawa, 22.08.2016 (ISBnews) - T-Mobile Polska chce zwiększyć sieć punktów rejestrujących numery na kartę prepaid do ponad 20 tys. na koniec września wobec ok. 9 tys. obecnie, podał operator.
Share
df6c8aq

"Sieć T-Mobile szybko rozbudowuje sieć punktów rejestrujących numery T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka. Aktualnie można zarejestrować kartę w sieci T-Mobile w blisko 9 000 punktów, a do końca września ich liczba przekroczy ponad 20 000 punktów w całym kraju" - czytamy w komunikacie.

Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, One Minute kartę usług przedpłaconych można również zarejestrować w stale rosnącej sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej, podano również.

Proces rejestracji w każdym z punktów ma zająć "chwilę". Dane przekazywane podczas rejestracji numeru będą przesyłane w czasie rzeczywistym do systemów obsługi T-Mobile. Poziom zabezpieczeń stosowany podczas tej operacji jest porównywalny z zabezpieczeniami wykorzystywanymi w systemach transakcyjnych banków. W ten sposób klient uzyskuje pewność, że dane bezpiecznie dotrą do T-Mobile, stwierdzono w komunikacie.

df6c8aq

Dodatkowo dla wszystkich klientów - zarówno stałych, jak i nowych - operator przygotował specjalne promocje za zarejestrowanie karty. Aktualnie można otrzymać możliwość korzystania z bezpłatnego internetu nawet przez rok oraz nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni, wskazano również.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

(ISBnews)

df6c8aq

Podziel się opinią

Share
df6c8aq
df6c8aq