Piechociński: Polska liczy na udział w rozwoju mongolskiego górnictwa
Deklarację o współpracy w sektorze górnictwa podpisali w stolicy Mongolii wicepremier Janusz Piechociński i mongolski minister górnictwa Davaajav Gankhuyag. W ocenie Piechocińskiego rośnie zainteresowanie polskich firm górniczych tym sektorem w Mongolii.