Trwa ładowanie...

Totalizator Sportowy gotowy na podbój internetu

Totalizator Sportowy będzie oferował nowe gry i usługi przez internet. System informatyczny, który ma to umożliwić, jest już gotowy. Firma czeka jedynie na uchwalenie odpowiednich zmian w prawie.

Totalizator Sportowy gotowy na podbój internetuŹródło: Jupiterimages
d2tisfk
d2tisfk

Nowy system pozwala na wprowadzenie licznych funkcji, m.in. uruchomieniu dużej liczby nowych gier, urządzeń umożliwiających na miejscu, w kolekturze, samodzielne zeskanowanie kuponu i sprawdzenie wyniku gry. W przyszłości klienci LOTTO będą mogli skorzystać z oferty usług komercyjnych, np. poprzez możliwość opłacania rachunków czy zakup doładowań telekomunikacyjnych.

Jak informuje TS w komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej, system został przetestowany i działa bez zarzutu. Jest to najnowocześniejszy system w branży loteryjnej. Posiadają go najbardziej zaawansowane technologicznie loterie na świecie, jak np. brytyjska Camelot czy fińska Veikkaus. Za jego przygotowanie odpowiadało konsorcjum firm GTECH i DataTrans, które wygrało w lipcu 2010 roku przetarg Totalizatora Sportowego na operatora gier liczbowych i systemów towarzyszących spółki (tzw. operator online).

- Kiedy w ubiegłym roku podpisywaliśmy umowę z konsorcjum firm GTECH i DataTrans powiedziałem, że dzięki niej nasza spółka zyska dostęp do technologii i możliwości, o których wcześniej mogliśmy tylko marzyć. Dzisiaj mogę dodać, że tę technologię już mamy. Teraz, jeśli przepisy na to pozwolą, nadejdzie czas na wykorzystanie jej niezwykłych możliwości. Nie chcę zdradzać planów, ale z pewnością zaskoczymy nie tylko naszych graczy - informuje Sławomir Dudziński, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

d2tisfk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tisfk