Trwa ładowanie...
d4dhi2l

Tower Investments ma list intencyjny ws. budowy serwisu Ferrari i salonu aut

Warszawa, 15.09.2016 (ISBnews) - Tower Investments podpisał list intencyjny, który zakłada powstanie serwisu Ferrari oraz multibrandowego salonu samochodów luksusowych Auto SIM, podała spółka. Wartość inwestycji szacowana jest na niespełna 10 mln zł.

Share
d4dhi2l

"To kolejny kontrakt, który powiększa i dywersyfikuje nasz portfel powierzchni komercyjnych. Współpraca z prestiżowymi markami wpisuje się w przyjętą przez nas strategię rozwoju. Konsekwentnie zwiększamy kryteria doboru operatorów do obiektów na wynajem, co prowadzi do wzrostu ich wartości sprzedażowej i bezpośrednio przekłada się na wysokość przewidywanych marż" - powiedział prezes Tower Investments Bartosz Kazimierczuk, cytowany w komunikacie.

List intencyjny zakłada powstanie powierzchni usługowo-handlowej głównie dla marki Ferrari. Obiekt będzie zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Wilanów przy ul. Przyczółkowej, podano również.

"Umowa przedwstępna zostanie podpisana do końca IV kwartału 2016 roku. Tower Investments przewiduje, że inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2018 roku. Roczna opłata z tego tytułu wyniesie 860 tys. zł" - czytamy dalej.

d4dhi2l

Tower Investments wszedł na rynek NewConnect w lipcu 2016 r. Debiut poprzedziła prywatna oferta, z której deweloper pozyskał 10 mln zł, zwiększając w tym czasie wartość sprzedażową portfela nieruchomości do 215 mln zł z 85 mln zł na koniec 2015 roku.

Tower Investments to specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych. Podstawowym klientem spółki są sieci spożywcze, stacji paliw, fast food, DIY, elektroniczne, dla których Tower realizuje obiekty.

(ISBnews)

d4dhi2l

Podziel się opinią

Share
d4dhi2l
d4dhi2l