Trwa ładowanie...
d28o191

Tri-Wall Europe złożył wniosek do UOKiK o zgodę na przejęcie TPMS Polska

Warszawa, 24.11.2016 (ISBnews) - Tri-Wall Europe Holding Limited z siedzibą w Hongkongu złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad TPMS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Kopance, podał urząd

Share
d28o191

Wniosek wpłynął 21 listopada. Sprawa jest w toku.

"Zgłoszenie zamiaru koncentracji dotyczy zamiaru przejęcia przez Tri-Wall Europe Holding Limited z siedzibą w Hongkongu bezpośredniej kontroli nad przedsiębiorcą TPMS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Kopance. Przejęcie kontroli ma nastąpić poprzez nabycie przez Tri-Wall Europe Holding Limited 58% kapitału zakładowego TPMS Polska" - czytamy w komunikacie.

Tri-Wall Europe Holding Limited należy do grupy kapitałowej, na czele której stoi japońska spółka Rengo Co., Ltd. Grupa Rengo prowadzi działalność głównie w Japonii, Chinach i Azji Południowo-Wschodniej i działa przede wszystkim na rynku produkcji tektury, produkcji opakowań z tektury, opakowań kartonowych, opakowań elastycznych i opakowań o zwiększonej wytrzymałości, podano również.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej, na której czele stoi TPMS Polska, jest produkcja opakowań z tektury, a także - w niewielkim zakresie - opakowań z tworzyw sztucznych i prowadzi działalność przede wszystkim na terytorium Polski.

(ISBnews)

d28o191

Podziel się opinią

Share
d28o191
d28o191